Çalışmalarımızdaki en büyük referansımız, geride bıraktığımız başarı dolu

İmaj Teknik Elektrik Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

1980 yılında İstanbul'da Karaköy Şair Ziya Paşa Yokuşu'nda kuruldu. 1990 yılından beri Karaköy Bankalar Caddesi'nde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

O günlerden , bugünlere çok şey değişti ancak yaptığımız işin bize verdiği heyecan hiç değişmedi. Müşterilerimizin beklentilerinin de zaman içinde değiştiğini bildiğimizden , ke ndimizi durmadan yeniledik. Ürünlerimizle daima kaliteyi sunma uğraşında olduk , Güvenilirliğimizi satış sonrası hizmetlerimizle sağladık. Ve tüm bunları müşterilerimize uygun fiyatla sunmanın hazzını yıllarca yaşadık...

Elektrik , Otomasyon ve Elektronik malzemelerinin Alım-Satım , İthalat-İhracat ve İmalatını yapmaktayız. Web sitemizi sürekli güncelliyoruz bu sayede tüm ürünlerimize ait bilgilere ulaşmanın yanında yeni çıkan ürünleri , kampanyaları da takip edebilirsiniz.

Sektörde ki başarımızı tecrübemize , tecrübemizi de bizi her zaman destekleyen , fikirleriyle gelişmemize katkıda bulunan müşterilerimize borçluyuz. Çalışmalarımızın kalıcı olduğunu görmekten duyduğumuz mutlulukla , yolumuza hızımızı arttırarak devam ediyoruz.

Çalışmalarımızda en büyük referansımız ; geride bıraktığımız başarı dolu 28 yıldır.